Bir ATIŞ HOLDING iştirakidir..

2006’DAN BERİ NİTELİKLİ YAŞAM ALANLARINDA

Mutluluk; içinde siz varsanız değerlidir…

Ve yatırımın mutluluğu; hayatınız için doğru kararı vermektir. İlk günden bu güne imzamızı attığımız yaşam alanlarını çağdaş mimarinin zarif hatlarıyla tasarladık, harcına estetik, kalite ve Atış Yapı’nın yenilikçi gücünü ekledik.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi, dinamik, güçlü markası Atış Yapı, iyi planlanmış, yatırıma değer, hayata mutluluk katacak yaşam projeleriyle, sizinle var olmaya devam edecek. 17 yılda binlerce yuvayı sahipleriyle buluşturduk ve her projemizde yatırımcılarımıza; yaşam kalitesini, güveni ve yatırım değerini armağan ettik. Şimdi yeni projelere yelken açmanın, yeni mutluluklara ortak olmanın zamanı.

Biz geleceği inşa ediyoruz, içinde siz de olmalısınız!

NEDEN ATIŞ YAPI?

Tüm konut projelerimizde üretimden kaynaklı problemlere karşı satış sonrası destek sağlıyoruz.

Tasarladığımız yaşam alanlarında maksimum konfor ve faydayı sağlamak adına yurt içi & yurt dışından en iyi mimarlarla çalışıyor, her ayrıntıyı sizler için düşünüyor ve değerlendiriyoruz.

Bugüne dek teslim ettiğimiz tüm projelerimizde yatırımcılarımıza yüksek getiri sağladık. Profesyonel ekiplerimizce hazırlanan istikrarlı fiyat politikalarımız sayesinde de daima kazandırmaya odaklı ilerliyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde benimsediğimiz müşteri odaklı yaklaşım sayesinde %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Biz; 2023 yılı itibarıyla tamamladığımız 84 projemiz ve binlerce çalışanımızla büyük bir aileyiz.

N

2023

Şehrin yeni buluşma noktası DOWNTOWN Yaşam ve Eğlence Merkezi dünyaca ünlü markaları ile açılışa hazırlanıyor.

N

2022

DOWNTOWN 1. Etap tamamlandı ve konutlar teslim edildi.  BABYLON 1. etap temeli atıldı ve  BABYLON 2. etap proje lansmanı gerçekleştirildi.

N

2021

WESTPOINT tamamlandı ve  teslim edildi. BABYLON 1. etap proje lansmanı gerçekleştirildi.

N

2020

FSM BULVAR, ARYA, MEVSİM, TRİAD, LİNDA BUTİK ve MAVİDEN CITY projeleri tamamlandı, WESTPOINT 1. Etap teslim edildi.

N

2019

Güney Marmaranın en büyük karma yaşam projesi DOWNTOWN’ın temelleri atıldı. YUNİSTAR ve NEFES projesi tamamlandı. Nilüferde WESTPOINT projesine başlandı.

N

2018

ATIŞ PREMIUM tamamlandı. FSM Bulvarında BULVAR kentsel dönüşüm proje çalışmalarına başlandı, yıkımlar gerçekleştirildi. Mudanya’da MEVSİM, NEFES ve ARYA projelerine başlandı. Yunuseli’de TRIAD, LİNDA BUTİK ve YUNİSTAR projelerinin temelleri atıldı. Hamitlerde MAVİDEN CITY projesinin temeli atıldı

N

2016

Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi olan ATIŞ PREMIUM’un temelleri atıldı. Yunuseli projelerinin tamamlanmasıyla yüzün üzerinde konut sahiplerine teslim edildi.

N

2015

Özlüce’de villa ve Yunuseli’de YUNUCITY projelerine ve Soğanlı Kentsel Dönüşüm ATIŞ PREMIUM projesinin ön çalışmalarına başlandı.

N

2014

Çalıda AY YILDIZ apartmanı, NOSAB’ta fabrika, Altınşehirde TAŞMAHAL, Yunuselide; HILL HOUSE, CENTRUM, SAPPHIRE ve Özlücede ÇOLPAN Villaları projelerine başlandı

N

2013

Merkez Ofis binasının yapımına başlandı. Aynı yıl BUTİK 1077 projesiyle birlikte 2 konut, 2 fabrika projesinin temeli atıldı.

N

2012

ATIŞ KENT 2. etapla birlikte; AKÇALAR 2, ATIŞ RESIDENCE, EMİNE YAVUZ Villaları ve ÇALI Fabrika projeleri başladı.

N

2010

ERTUĞRUL 1 tamamlandı. AKÇALAR 1 ve NOSAB fabrika projeleri başladı

N

2009

ATIŞ KENT 1. etap çalışmaları tamamlandı.
ERTUĞRUL 1 projesi başladı.

N

2008


ATIŞ 1 tamamlandı. ATIŞ KENTt 1. etap çalışmaları başladı

N

2007


15 dairelik ATIŞ 1 Projesi başladı.1

N

2006

ATIŞ YAPI San Tic. Ltd. Şti. firma kuruluşu yapıldı ve faaliyetlerine başladı.